fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas

KATARZYNA BARAN

AKTORKA/TANCERKA/TRENERKA

KATARZYNABARAN

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L.Solskiego w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu (kierunek: aktorstwo, specjalizacja: aktor teatru tańca. Przez osiem lat trenowała taniec towarzyski w Małopolskim Centrum Tańca. Uczęszczała do Studia Tańca Współczesnego u Marioli Kleczkowskiej
w Krakowie, grałan w Teatrze Bynajmniej Pawła Buszewicza . Uczyła się w Studiu Teatru Fizycznego w Śląskim Teatrze Tańca. Uczestniczka Międzynarodowych Konferencji Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Tanecznej w Bytomiu, praktykantka Śląskiego Teatru. Była nauczycielką tańca współczesnego i latino
w Teatrze Tańca i Ruchu Rozbark w Bytomiu, a od ponad 5 lat na wielu festiwalach i warsztatach w całej Polsce i za granicą. Jest tancerką i aktorką w kilku niezaleznych projektach. Stworzyła choreografie do spektaklu „ It’s all about bravery”. Współpracuje z Movytza tworząc spektakle i prowadząc zajęcia. Od 2015 licencjonowany trener crossfitu.

Osoby, u których się uczyła i które miały największy wpływ na jej drogę artystyczną to m.in.: Jozef Frucek, Jacek Łumiński, Joseph Alter, Sebastian Zajkowski, Sylwia Hefczyńska – Lewandowska, Anna Piotrowska, Janusz Skubaczkowski, Louise Frank, Barbara Sier-Janik, Iwona Olszowska, Jan Peszek, Błażej Peszek, Jerzy Święch, Stanisława Trebunia-Staszel, Arye Bursztyn.