fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.

FITNESS a FITNESS a AERIAL PILATES TANIEC JOGA ZAJĘCIA DLA DZIECI PÓŁKOLONIE URODZINKI WYDARZENIA WARSZTATY
ROZWOJOWE
KONCERTY
a KAWIARNIA BAWIALNIA WYNAJEM SALI a ANTYSTRESOWE SHIATSU MASAŻE RELAKSACYJNE KOBIDO

MOVYTZA w Rybniku to dobre miejsce, aby zadbać o ruch, zdrowie oraz kondycję! Szeroki wachlarz zajęć fitness, a ponadto Aerial Joga oraz Pilates.

Wypij pyszną kawę w ciekawej aranżacji. Zjedz pożywny posiłek po treningu i działaj dalej! Poznaj nasze menu i pozwól sobie na czas dla siebie.

Śledź uważnie nasze wydarzenia na facebooku albo w naszym kalendarium, aby dowiedzieć się - jakie ciekawe wydarzenia są w Twojej okolicy!

Dbamy o to, by szkolenia w naszym miejscu były prowadzone przez specjalistów. Warsztaty i kursy w MOVYTZA znajdują się w naszym kalendarium.

Dbamy o dobry nastrój poprzez masaże, albo koncerty mis i gongów w hamakach. W naszej ofercie odnajdziesz ciekawe opcje na relaks.

W Centrum MOVYTZA znajduje się kilka wielofunkcyjnych pomieszczeń, które można wynająć na różne okazje.

Poznaj nasze miejsce

01

Poznaj inspirujące miejsce oraz ludzi, którzy motywują do działania. Centrum MOVYTZA to przestrzeń przyjazna wszystkim, którzy chcą zadbać o zdrowie, kondycję oraz czas dla siebie.

W naszej ofercie
znajdziesz

02

Regularne zajęcia typu fitness, aerial - zarówno dla dzieci i dorosłych. Ponadto zrelaksujesz się w naszej kawiarni albo na masażu. Dzieci posiadają swój własny kącik w postaci bawialni. Na naszych salach można zorganizować event, szkolenie lub konferencje - a gabinety można wynajmować na godziny!

Daj swojemu ciału ruch, relaks, doświadczenie. Świetne miejsce i cudowni instruktorzy. Joga, taniec, pilates i nie tylko. Czesem też pojawiające się jednorazowe warsztaty, które zaskoczą tematyką i możliwością ich zaczerpnięcia.

Zuzanna Łapka

Polecam! Bardzo ładna sala do ćwiczeń, sympatyczna atmosfera, prowadzący w czasie prowadzenia zajęć czasem dostosowuje ćwiczenia do osoby (która nie jest w stanie wykonać ćwiczenia prezentowanego), zajęcia prowadzone są ZAWSZE tyle ile powinny być, a czasem nawet i parę minut dłużej. Dużym plusem jest parking oraz szatnie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Aleksandra Bednorz

Bardzo miła atmosfera, spokojnie. Jeśli ktoś chce poćwiczyć, a nie odpowiada mu klimat siłowni i klubów fitness, to miejsce jest idealne.

Opinia z Google, MOVYTZA

WYDARZENIA W TYM TYGODNIU

Zainspiruj się weekend!

2023 Styczeń

Tydzień 5

pon 26
wt 27
śr 28
czw 29
pt 30
sob 31
nie 1
pon 2
wt 3
śr 4
czw 5
pt 6
sob 7
nie 8
pon 9
wt 10
śr 11
czw 12
pt 13
sob 14
nie 15
pon 16
wt 17
śr 18
czw 19
pt 20
sob 21
nie 22
pon 23
wt 24
śr 25
czw 26
pt 27
sob 28
nie 29
pon 30
wt 31
śr 1
czw 2
pt 3
sob 4
nie 5
  • Brak wydarzeń

  • Brak wydarzeń

  • Brak wydarzeń

  • Brak wydarzeń

  • Brak wydarzeń

Zajęcia ruchowe w Rybniku

Pozwól wyzwolić się z rutyny oraz poznaj ciekawe zajęcia z osobami, które motywują i inspirują do spełniania własnych potrzeb!

FITNESS.

Fitness to propozycje dla wszystkich, którzy potrzebują spalić zbędne kalorie, wzmocnić się, napełnić się energią oraz spędzić intensywnie swój czas. Zapraszamy na zajęcia ruchowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Szeroki wachlarz zajęć w Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA w Rybniku.

FITNESS to...

Wzmacnianie.

Spalanie.

Forma.

Kondycja.

Zdrowie.

JOGA. PILATES.

Joga i pilates w Rybniku to wyjątkowe propozycje dla wszystkich, którzy potrzebują znaleźć swoją harmonię, balans oraz świadomie zadbać o profilaktykę zdrowotną. Zapraszamy na zajęcia ruchowe prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę. Szeroki wachlarz zajęć w Centrum MOVYTZA.

JOGA & PILATES to...

Body & Mind

Harmonia.

Balans.

Zdrowie.

AERIAL

Zajęcia AERIAL to nowość w Rybniku. To zajęcia dla wszystkich, którzy chcą spróbować czegoś nowego - zarówno pod względem relaksacyjnym, jak i akrobatycznym. Zajęcia są dopasowane do poziomu grupy.

AERIAL to...

Wyzwanie.

Latanie.

Radość.

Akrobatyka.

Satysfakcja.

TANIEC

Zajęcia taneczne dla par oraz solo to oferta skierowana do osób, które potrzebują ruchu w różnorodnych rytmach muzycznych! Koniecznie ubierz wygodne obuwie i tanecznym krokiem oddaj się pasji!

TANIEC to...

Solo & dla par.

Muzyka.

Pasja.

Partnerstwo.

Nauka.

Oferta dla dzieci

Zapoznaj się z ofertą skierowaną tylko do dzieci. Podczas naszych zajęć, półkoloni, warsztatów i innych wydarzeń staramy się, aby przede wszystkim na twarzach Waszych pociech pojawił się radosny uśmiech.

Kup karnet przez
internet!

03

Dzięki płatnościom online, możesz kupić karnet nie wychodząc z domu! Odbierzesz go na swoich pierwszych zajęciach w naszym miejscu!

Przedsionek w Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA w Rybniku przedstawiający mapę Rybnika z logo MOVYTZA