fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

MOVYTZA

Zmotywuj się do ruchu z MOVYTZA

“Zamiast narzekać, zacznij działać!” Łatwo powiedzieć, kiedy za nic w świecie nie chce Ci się iść na trening. Nie wspominaj zmęczenia, hektolitrów wylanego potu i zakwasów. Przypomnij sobie radość i satysfakcję po zakończeniu zajęć i obejrzyj naszą kolejną rozmowę. 

Powiedzenie ‘sport to zdrowie’ znane jest każdemu. Jak jednak zabrać się za ćwiczenia, kiedy nigdy nie lubiliśmy ruchu i nie wiemy, gdzie szukać motywacji? Na te i wiele innych pytań odpowie Joanna Rupik, Trenerka Personalna, od ponad 15 lat związana z branżą Health & Fitness. Jak zaczęła się jej przygoda z aktywnością fizyczną? Posłuchajcie!

Joanna Rupik

Trenerka Personalna i Masażystka. W branży Health & Fitness pracuje od 2004 roku. Swoją drogę zaczynała od prowadzenia treningów grupowych jako Instruktorka Fitness i Pilates. Obecnie skoncentrowana na indywidualnej pracy z klientem. Fascynuje ją ludzkie ciało, jego ogromne możliwości oraz słabe strony. 

Więcej na temat Asi:

Produkcja: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA – www.movytza.pl
Scenografia: Anna Kasprzak-Chowaniec
Wideo i montaż: Domowe Momenty (wideo)

 

cdn.

DODAJ KOMENTARZ