fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
Image Alt

MOVYTZA

Marek Żyła i jego Lalki.

Osiołek św. Mikołaja

Mamy przyjemność zaprosić naszą najmłodszą widownię do obejrzenia spektaklu Teatru Lalek Marka Żyły, rybnickiego artysty u nas, w Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA!

Koszt spektaklu za osobę: 10 zł, maksymalna ilość osób na widowni: 50.
Adres: Centrum Sztuki i Rekeracji MOVYTZA, ul. kard. B. Kominka 43b, godz. 10;00 oraz 11:30

W przedświątecznych nastrojach będzie można zobaczyć w centrum osiedla Nowiny w Rybniku niesamowity spektakl, w którym lalki otrzymają swoje własne życie i przedstawią świąteczną historię, jaką jest:

“Osiołek św. Mikołaja.”

Dawno, dawno temu, Święty Mikołaj mieszkał w ciepłych krajach i wcale nie jeździł saniami… Jak więc się to stało, że dzisiaj mieszka w krainie śniegu i nosi ciepłą czapkę a pomagają mu małe skrzaty? No i dlaczego tak bardzo lubi korzenne ciasteczka? Odpowiedzi na ta pytania zna osiołek Świętego Mikołaja, który wraz z jego pomocnikiem opowie Wam tę niesamowitą historię, pełną ciepła oraz lalek.

„Osiołek św. Mikołaja” to spektakl Teatru Lalek Marka Żyły, który świetnie wprowadzi Was w klimat zbliżających się świąt i przybliży postać świętego, który z taką radością rozdaje wszystkim prezenty. Grany w kameralnej atmosferze, w bezpośredniej bliskości widzów jest dla nich niesamowicie atrakcyjny i zostaje zapamiętany na długo! Różnego rodzaju lalki, śmiech oraz świetna atmosfera to idealne połączenie dla wszystkich, którzy starają się aby Święty Mikołaj nie zostawił im rózgi w prezencie!

UWAGA!
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
81 1240 4357 1111 0010 4499 7679

W tytule przelewu prosimy wpisać: “Teatr Lalek [godzina spektaklu]”

Kontakt: kontakt@movytza.pl, bądź telefonicznie: +48 692 769 545

Jako organizatorzy zastrzegamy sobie możliwość zmiany godzin, jeśli na którąś z godzin będzie mniej niż 30 osób chętnych.

DODAJ KOMENTARZ