fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

MOVYTZA

Zakochana para otwiera swoje wymarzone miejsce poprzez przecięcie wstęgi.

Podsumowanie pierwszego roku

Podsumowanie

Uff… działo się dużo, czas podsumować miniony sezon.

Centrum działa od 1 października 2016 roku-kiedy to otworzyliśmy drzwi dla wszystkich ciekawych tego, co mamy do zaproponowania. Od samego początku stawiamy na to, aby Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA skupiało wokół siebie ludzi świadomych i aktywnych. Dziękujemy za Wasze zaufanie oraz obecność na każdych zajęciach. Atmosferę miejsca tworzą ludzie – Nasi goście, czyli Wy. Mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym sezonie, że będzie nas jeszcze wiecej i Centrum nadal będzie kipiało pozytywną energią!

W minionym sezonie Naszą kadrę tworzyli artyści i instruktorzy:
Magdalena Anna BiedrończykAga BlazyKatarzyna BaranZuzanna KasprzykMagdalena NiemczykMagdalena MakoszAnna Kasprzak-ChowaniecRoman Xango Ligmanowski oraz Wojciech Chowaniec.
Serdeczenie dziękujemy za Wasz profesjonalizm i niezawodność.

Nowy rok regularnych zajęć rozpoczynamy od 4-go września z nową energią i kilkoma zmianami! Wszystkie informacje pojawią się na Naszej stronie internetowej www.movytza.pl na początku sierpinia. Będziemy również informować na bieżąco na Naszym facebook’u!

Obecnie oprócz pracy nad nowym grafikiem i planem imprez w kolejnym sezonie, zajmujemy się również pracą nad spektaklem. Widowisko plenerowe, pt. “Wodowisko” dzięki wsparciu Miasta Rybnik powstaje w Naszej siedzibie przy ul Kominka 43b. Efekt naszej pracy będzie można podziwiać 5-go sierpnia tuż po zmroku, około godziny 20:30 na placu Jana Pawła II w Rybniku na Fontannie Multimedialnej. W spektaklu wezmą udział Mieszkańcy Rybnika i okolic, którzy zostali wybrani drogą castingową. Nie możemy doczekać się pracy z Wami!

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim zaangażowanym w działalność Centrum Sztuki i Rekreacji Movytza –

Ania i Wojtek!!!

DODAJ KOMENTARZ