fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
Image Alt

MOVYTZA

Zakochana para otwiera swoje wymarzone miejsce poprzez przecięcie wstęgi.

Podsumowanie pierwszego roku

Podsumowanie

Uff… działo się dużo, czas podsumować miniony sezon.

Centrum działa od 1 października 2016 roku-kiedy to otworzyliśmy drzwi dla wszystkich ciekawych tego, co mamy do zaproponowania. Od samego początku stawiamy na to, aby Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA skupiało wokół siebie ludzi świadomych i aktywnych. Dziękujemy za Wasze zaufanie oraz obecność na każdych zajęciach. Atmosferę miejsca tworzą ludzie – Nasi goście, czyli Wy. Mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym sezonie, że będzie nas jeszcze wiecej i Centrum nadal będzie kipiało pozytywną energią!

W minionym sezonie Naszą kadrę tworzyli artyści i instruktorzy:
Magdalena Anna BiedrończykAga BlazyKatarzyna BaranZuzanna KasprzykMagdalena NiemczykMagdalena MakoszAnna Kasprzak-ChowaniecRoman Xango Ligmanowski oraz Wojciech Chowaniec.
Serdeczenie dziękujemy za Wasz profesjonalizm i niezawodność.

Nowy rok regularnych zajęć rozpoczynamy od 4-go września z nową energią i kilkoma zmianami! Wszystkie informacje pojawią się na Naszej stronie internetowej www.movytza.pl na początku sierpinia. Będziemy również informować na bieżąco na Naszym facebook’u!

Obecnie oprócz pracy nad nowym grafikiem i planem imprez w kolejnym sezonie, zajmujemy się również pracą nad spektaklem. Widowisko plenerowe, pt. “Wodowisko” dzięki wsparciu Miasta Rybnik powstaje w Naszej siedzibie przy ul Kominka 43b. Efekt naszej pracy będzie można podziwiać 5-go sierpnia tuż po zmroku, około godziny 20:30 na placu Jana Pawła II w Rybniku na Fontannie Multimedialnej. W spektaklu wezmą udział Mieszkańcy Rybnika i okolic, którzy zostali wybrani drogą castingową. Nie możemy doczekać się pracy z Wami!

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim zaangażowanym w działalność Centrum Sztuki i Rekreacji Movytza –

Ania i Wojtek!!!

DODAJ KOMENTARZ