fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Eventy dla szkół

ZORGANIZUJ INTEGRACYJNE SPOTKANIE DLA SZKÓŁ Z MOVYTZA I… ODERWIJ SIĘ OD ZIEMI!

Dobrze zintegrowany zespół ma ogromny wpływ nie tylko na produktywność i efektywność pracy, ale też atmosferę i wzajemne szczere relacje. Wysokie morale to miara poczucia pewności, entuzjazmu i ogólnego zadowolenia zespołu. Rzeczywistość – zadania, projekty, szkolne obowiązki – są one stresujące i czasem dobrze jest nawiązanie innych relacji poza codziennością. Tak, by to było w formie swobodnych żartów czy w trakcie nawiązywania przyjacielskich relacji. Do tego potrzebne są eventy dla grup, w których drzemie ogromy potencjał budowania dobrego, zgranego zespołu.

Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA to doskonałe miejsce na zorganizowanie niebanalnego spotkania szkolnego, które zachwyci uczestników. Jeśli chcesz m. in. nagrodzić ich za świetne wyniki, podziękować za wkład w szkolnych sukcesach, czy po prostu spotkać się w szkolnym gronie w nieformalnej sytuacji, skorzystaj z naszej oferty! 

EVENTY AERIAL

01

Dla tych, którzy szukają lotnych wrażeń. Dla tych, którzy szukają czegoś nowego - byleby oderwać się od ziemi. Opcje aktywizujące oraz relaksujące pozostawiamy do Waszych potrzeb.
Aerial Joga

Aerial Joga to doskonała propozycja dla zespołów, które lubią sprawdzać się w nowych sytuacjach, które poszukują okazji, by spojrzeć na rzeczywistość z innej perspektywy. To zajęcia, które łączą w sobie elementy akrobatyki i pozycji znanych z klasycznej jogi. Uprawianie jogi z użyciem hamaka jest bardzo widowiskowe, a dodatkowo nie obciąża kręgosłupa i stawów. Aerial joga to wolność, przestrzeń, radość i doskonała zabawa dla wszystkich tych, którzy nie boją się wyzwań.

Relaks w hamakach

Relaks w hamakach. Dobrze jest zadbać o samopoczucie swoich podopiecznych. Po ciężkim okresie – ważny jest relaks, który może być nagrodą za osiągnięte wyniki. Relaks hamakach to idealny sposób na utrzymanie dobrego samopoczucia. Konieczność wypoczynku po szkole lub nawet w trakcie zajęć to rzecz oczywista. Relaks w hamakach dedykowany jest wszystkim tym, którzy potrzebują oddechu, wyciszenia, spokoju duszy, ciała i umysłu.

Fly Fitness

Fly Fitness to propozycja dla tych najbardziej aktywnych, po to by zmierzyć się ze swoimi siłami w nowych warunkach! Ćwiczenia siłowe, akrobatyczne i ruchowe wyzwania to sprawdzian dla osób, które szukają nowych doznań. Rozpoczynamy krótką rozgrzewką po to, by zaraz wzlecieć w powietrze i trenować figury aerial w dynamicznym tempie wg poleceń wykwalifikowanego instruktora.

TEAMBUILDING

02

Dla tych, którzy szukają sposobu na zbudowanie zespołu,
TANIEC

Taniec od wieków towarzyszył nam podczas celebracji, uroczystości i innych okazji, w których ludzie dają upust emocjom. Teambuilding poprzez TANIEC to propozycja dla tych, co szukają wspólnie spędzonego czasu w rytm muzyki – w połączeniu z nauką oraz zabawą. Efekt końcowy to nauczona choreografia w grupie, którą można nagrać w formie pamiątki, bądź wykorzystać do odpowiedniej okazji i przedstawić na żywo!

Jakie rodzaje tańców oferujemy?

RETRO, 20-te i 30-te lata, XX wiek (Lindy Hop, Charleston)

NA LUDOWO!, tańce kurpiowskie (Stara Baba, Kaczor), podhalańskie (zbójeckie) oraz wiele innych,

NARODOWE, (polskie tańce narodowe, w zależności od umiejętności uczestników – mazur, polonez, oberek, krakowiak)

TANGO Milonga, nauka podstawowych kroków oraz zasad tego tańca, później wspólna improwizacja.

LATINO, tańce latynoamerykańskie w parach, jak i solo – cha cha, rumba, samba, jive.

DODATKOWO , belgijka oraz tańce użytkowe, w których animatorzy prowadzą grupy uczestników tworząc kompozycje na żywo (forma zabawy).

Zapytaj o WYCENĘ wydarzenia. Cena jest uzależniona od tego:

  • Ile będzie uczestników?
  • Ile czasu chcecie spędzić w ramach teambuildingu? (2,5 h, 3 h, 4 h z przerwą na poczęstunek)
AKTORSTWO

Aktorstwo to świetna okazja do tego, by rozwinąć umiejętności interpersonalne, wspólnie wyjść poza swoją strefę komfortu i poznać siebie poprzez działanie. W połączeniu z nauką wyrażania emocji, stajemy się obserwatorami oraz wykonawcami. Efekt końcowy warsztatów polega na przygotowaniu scen improwizowanych, bądź wcześniej przygotowanych w oparciu o ćwiczenia aktorskie i zaprezentowanie ich przed resztą uczestników. 

Jaki wpływ mają warsztaty na uczestnika?

Rozwijają pewność siebie i świadomość swojego potencjału,

Pomagają wyrażać emocje,

Sprawdzają inwencje twórczą i rozwijają kreatywność,

Integrują uczestników i zapoznają ich ze sobą bliżej,

Zapytaj o WYCENĘ wydarzenia. Cena jest uzależniona od tego:

  • Ile będzie uczestników?
  • Ile czasu chcecie spędzić w ramach teambuildingu? (2,5 h, 3 h, 4 h z przerwą na poczęstunek)
TELEDYSK

Nagranie teledysku to praca całej ekipy filmowej oraz wykonawców, którzy najczęściej są artystami – muzykami. My proponujemy, aby każdy sprawdził się w rolach z branży filmowej poprzez specjalnie przygotowane scenariusze teledysków. Możesz sprawdzić się jako reżyser, jako oświetleniowiec, scenograf, choreograf, aktor czy aktorka. Ta forma teambuildingu jest oparta o doświadczenie reżysera Wojciecha Chowańca, który ma za sobą kilka realizacji filmowych – zarówno tych widowiskowych, jak i mniejszych projektów.

Jaki wpływ mają warsztaty na uczestnika?

Sprawdzają uczestników to, jak sprawdzają się w różnych rolach,

Integrują zespół poprzez wspólny cel jakim jest nagranie teledysku,

Po warsztatach powstaje nagranie filmowe, które jest satysfakcjonującą pamiątką,

Wypracowanie współodpowiedzialności pomiędzy uczestnikami w realizacji zadań,

Zapytaj o WYCENĘ wydarzenia. Cena jest uzależniona od tego:

  • Ile będzie uczestników?
  • Ile czasu chcecie spędzić w ramach teambuildingu? (2,5 h, 3 h, 4 h z przerwą na poczęstunek)

WARSZTATY & SZKOLENIA

03

Dla tych, którzy szukają sposobu na zbudowanie zespołu,
SPOTKANIE MOTYWACYJNO-INTEGRACYJNE

Szkolenie motywacyjno-integracyjne w naszej ofercie jest dla firm, które szukają nowej możliwości spędzenia czasu we wspólnym gronie. Uczestnicy współdziałają ze sobą tworząc sceny aktorskie oraz teatralne sytuacje, budując między sobą relacje. Podczas wykonywania scen/działan performatywnych uzyskamy diagnozę stylu motywacyjnego.

Jakie są cele szkolenia/warsztatów?

Budowanie zepołu i integracja,

acieśnianie nieformalnych więzi pomiędzy pracownikami,

Rozwój umiejętności interpersonalnych oraz poznanie technik autoprezentacyjnych,

Diagnoza stylu motywacyjnego poprzez performatywne/teatralne zadania,

Zapytaj o WYCENĘ wydarzenia. Cena jest uzależniona od tego:

  • Ile będzie uczestników?
  • Ile czasu chcecie spędzić w ramach teambuildingu? (2,5 h, 3 h, 4 h z przerwą na poczęstunek)
PRACA Z KAMERĄ

Praca z Kamerą to specjalistyczne szkolenie, które ma na celu uzyskanie praktycznych narzędzi oraz ćwiczeń do tego, by występować przed okiem obiektywu. Czy za dużo gestykulujemy? Czy jesteśmy spięci przed kamerą? Czy wystąpienia publiczne nas stresują? Na te wszystkie pytania są konkretne ćwiczenia, nad którymi można pracować. 

Jakie są cele szkolenia/warsztatów?

Nabycie potrzebnych umiejętności do pracy przed kamerą,

Oswojenie swojej obecności przed obiektywem,

Praca nad wyrazistym, zrozumiałym i widzialnym przekazem,

Praca nad wyrazistym, zrozumiałym i widzialnym przekazem,

AUTOPREZENTACJA

Szkolenie z AUTOPREZENTACJI jest dawką praktycznych ćwiczeń oraz wiedzy, które wspierają pewność siebie. 

15 sekund. Tyle wystarczy odbiorcy, aby ‘ocenić książkę po okładce’. Jak zrobić, żeby odbiorca chciał nas wysłuchać dłużej niż 15 sekund, po to byśmy mogli zaprezentować się w pełni? Na to pytanie odpowiemy sobie na szkoleniu. Autoprezentacja przydaje się nie tylko zawodowo, ale także w życiu codziennym. O tym, jak wykorzystać w praktyce te techniki przedstawi Wojciech Chowaniec – reżyser, aktor oraz choreograf.

Co otrzyma uczestnik warsztatów?

Praktyczne ćwiczenia,

Indywidualną diagnozę z zakresu autoprezentacji,

Praca nad wyrazistym, zrozumiałym i widzialnym przekazem,

Odkrycie swojego ``CO``, a nie ``JAK``

WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

Szkolenie WYSTĄPIENIA PUBLICZNE to specjalistyczne szkolenie z wystąpień publicznych w oparciu o techniki aktorskie i reżyserskie ćwiczenia. To pozycja dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z przemawianiem i prezentacją przed dużą ilością osób. Zdecydowanie będziemy opierać się na praktyce, aniżeli teorii.

Co otrzyma uczestnik warsztatów?

Praktyczne ćwiczenia,

Case study,

Indywidualna diagnoza,

PAMIĘTAJ! W Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA zorganizujesz atrakcyjne szkolenia i warsztaty dla grupy zamkniętej. Skorzystaj z pomocy naszych profesjonalnych instruktorów, szkoleniowców oraz specjalistów z danych dziedzin. W przestronnych, nowoczesnych, gustownych salach wiedza, którą przekazują warsztatowcy przychodzi z łatwością!

Skontaktuj się z nami – przygotujemy dla Ciebie indywidualny scenariusz wydarzenia. Gwarantujemy sukces, o którym świadczyć będą zadowolone twarze Twojego zespołu!