fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Półkolonie z MOVYTZA

Wybierz naszą ofertę i daj się pozytywnie zaskoczyć!

Czas wolny spędzony w atrakcyjny sposób, w gronie rówieśników to coś, co sprawia dzieciom radość. Warto więc zadbać o to, aby wykorzystały okres wolny od szkoły do tego, by rozwijać swoje zainteresowania, talenty i dobrze się bawić. Skierowane do najmłodszych wydarzenia z naszej letniej oferty półkoloni pomogą zapobiec nudzie, wzbudzą zachwyt i przyczynią się do stworzenia wyjątkowych wspomnień. Nasza oferta została zaprojektowana tak, by sprostać oczekiwaniom dzieci o różnych zainteresowaniach. Jedno jest pewne – z nami nie zaznają nudy!

LATO 2022

PÓŁKOLONIE WIDOWISKOWE- ROBIMY SPEKTAKL

Lato 2022 // DWA TURNUSY

PÓŁKOLONIE FILMOWE - ROBIMY FILMY

Lato 2022 // DWA TURNUSY

ZIMA 2022

LATO 2021

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w półkoloniach letnich w Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA!

Uwaga! Tu SZTUKA!

Pierwsza edycja letnich spotkań z szeroko pojętą sztuką i kreatywną zabawą dla dzieci o artystycznych zainteresowaniach. Uczestnicy półkolonii Uwaga! Tu SZTUKA! będą mieli szansę poznania i zrozumienia wielu zagadnień związanych ze sztuką współczesną, muzyką i teatrem, a także zobaczą czym zajmują się współcześni artyści.
W czasie dwóch tygodni przybliżymy dzieciom sztukę jako przestrzeń niczym nieograniczonej wyobraźni i udowodnimy, że wszystkie dzieci są artystami i dołożymy wszelkich starań, aby nigdy z tego stanu nie chciały wyrosnąć.

I turnus: od 5 do 9 lipca
II turnus: od 2 do 6 sierpnia
Koszt: 500 zł/ os. (w cenie ubezpieczenie, ciepły popołudniowy posiłek, wszystkie potrzebne materiały)
Wiek: od 7 do 12 lat

Uwaga! Tu SPORT!

Pierwsza edycja letnich spotkań ze sportem i kreatywną zabawą dla miłośników aktywnego spędzania czasu. Uczestnicy półkolonii będą ćwiczyć i dobrze się bawić zarówno na sali, jak i na świeżym powietrzu. Gwarantujemy moc radości i sportowych atrakcji pod okiem kapitalnych, pozytywnie zakręconych prowadzących!

I turnus: od 12 do 16 lipca
II turnus: od 9 do 13 sierpnia
Koszt: 500 zł/ os. (w cenie ubezpieczenie, ciepły popołudniowy posiłek, wszystkie potrzebne sprzęty i materiały)
Wiek: od 7 do 12 lat

Wybierz wersję odpowiadającą zainteresowaniom Twojego dziecka i jak najszybciej zarezerwuj miejsce. Pamiętaj – liczba miejsc na wszystkich turnusach jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Nie czekaj! Zapisz się już teraz!

Karty zgłoszeniowe przekażemy zainteresowanym  osobom drogą mailową.

Chcesz poznać więcej szczegółów zadzwoń – 692 769 545.