fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Urodzinki

Zorganizuj z nami niezapomniane przyjęcie urodzinowe!

Chcesz w wyjątkowy sposób uczcić urodziny swojego dziecka, a nie wiesz jak to zrobić? Szukasz oryginalnych rozwiązań, ale nic nie przychodzi Ci do głowy? Chciałbyś, aby święto Twojego dziecka było wyjątkowe i na długo zapadło mu w pamięci? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zorganizowania URODZINEK W MOVYTZY!

URODZINKI SPORTOWE

Urodzinki Sportowe to program animacji sportowych i zabaw utrzymany w duchu rywalizacji i zdrowej aktywności fizycznej pod opieką doświadczonego trenera oraz dwóch animatorek. Ten wariant łączy w sobie zdrowy ruch i kreatywne zabawy – a wszystko to w sportowym stylu. Nasza zaangażowana ekipa dołoży wszelkich starań i użyje swojej nieograniczonej wyobraźni, by przez cały czas trwania przyjęcia uśmiech nie schodził z twarzy solenizanta i jego gości.

URODZINKI TANECZNE

Urodzinki Taneczne – to wspaniała zabawa oparta na autorskim scenariuszu, który jest połączeniem animacji i tańca pod okiem 2 animatorek i profesjonalnego instruktora tańca, zawodowego choreografa na prawdziwej sali tanecznej ze ścianą z luster. W czasie imprezy dzieci będą miały okazję wziąć udział w warsztatach tanecznych łączących naukę tańca, grupowe gry i zabawy ruchowe, taneczną improwizację ruchową i zabawne ćwiczenia teatralne oraz z partnerowania w tańcu. W czasie warsztatów dzieci będą miały szansę wykazać się wyobraźnią oraz twórczym zapałem. A po warsztatach zapraszamy do kreatywnej zabawy z animatorkami.

URODZINKI AERIAL

Urodzinki AERIAL – to prawdziwy hit urodzinkowy! 2,5 godziny wspaniałej zabawy oparte na autorskich ćwiczeniach aerial dostosowanych do najmłodszych. Mnóstwo przygody, zabawy i latania w powietrzu! Pod okiem dwóch animatorów dzieci doświadczają, czym są wysokie loty – a to wszystko przygotowane w zależności od tematu urodzinek! 

URODZINKI PLASTYCZNE

Urodzinki Plastyczne – To program urodzinek oparty na zadaniach plastycznych, po których każdy z uczestników zabierze ze sobą coś ‘tematycznego’ do domu. Świetna okazja dla tych, którzy lubią rękodzieło i manualne zadania!

URODZINKI KREATYWNE

URODZINKI KREATYWNE – jeśli Twoje dziecko marzy o tym, by przenieść się do świata szalonej, twórczej zabawy – dobrze trafiłeś. Biorąc udział w imprezie dzieci uruchomią wyobraźnię i kreatywność w czasie mini-warsztatów plastycznych oraz dadzą się porwać fantastycznej zabawie z dwoma doświadczonymi animatorkami.

URODZINKI TEATRALNE

URODZINKI TEATRALNE – wyjątkowy program  animacji z teatrem w tle, W czasie przyjęcia dzieci przygotują własny spektakl teatru cieni z wykorzystaniem projektora i foliogramu. Dzieci będą miały szansę zobaczyć jak tworzy się spektakl – od pomysłu przez tworzenie scenografii, opracowywanie ról, po wystawienie go i zarejestrowanie.

Nie zwlekaj! Zarezerwuj termin już dziś! Urodzinki w MOVYTZA poruszą każdego dzieciaka! Gwarantujemy dużą dawkę fantastycznej zabawy, ekipę ekstra opiekunów, świetną atmosferę. To nie będą zwyczajne urodziny! Przygoda czeka w MOVYTZA!

O szczegóły zapytaj pod nr telefonu 692 769 545

Dla kogo

Dzieci 5-12 lat

Kiedy

piątek, sobota, niedziela, w ustalonych indywidualnie godzinach

CENA

Od 650,00zł za 10 osób, w zależności od wariantu (każda kolejna osoba +20zł)

W CENIE

Przestronna sala na wyłączność przez 2,5h, opieka dwóch animatorów, warsztat z instruktorem, akcesoria i materiały potrzebne do mini-warsztatów i zabaw, dekoracje tematyczne, nakrycie stołu.

Dodatkowo istnieje możliwość:

zamówienia profesjonalnego fotografa, dodatkowego warsztatu, innych atrakcji lub cateringu, lub innych atrakcji np. Piniata wypełniona cukierkami – cena do uzgodnienia

REZERWACJE

Mailowo (movytza.recepcja@gmail.com) lub telefonicznie (pod nr tel. 692 769 545). W dniu rezerwacji należy dokonać zadatku w wysokości 200,00zł. Wpłata zadatku jest potwierdzeniem dokonania rezerwacji. Resztę kwoty należy uregulować w dniu imprezy.

INFORMACJE

Jedzenie i napoje po stronie klienta

Kategorie

Rok