fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

Wynajem sali & gabinetu

Jedno miejsce – różne okazje

Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA to idealne miejsce do organizacji różnego rodzaju wydarzeń, m. in. warsztatów, zajęć rekreacyjnych, eventów dla dzieci, imprez zamkniętych, konferencji, zjazdów, prezentacji czy wszelkiego rodzaju szkoleń. 

Co oferujemy?

Posiadamy dwie przestronne sale: STUDIO NA GÓRZE (~169 m2) i STUDIO NA DOLE (~80 m2), z dostępem do szatni i toalet, wyposażone w podłogi sportowe i lustra. Każda z nich nadaje się idealnie dla dzieci, dorosłych, seniorów, na warsztaty rozwojowe, konferencje, prezentacje, spotkania integracyjne i projekty artystyczne, niekomercyjne itp.

Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA to przestronna, elegancka przestrzeń kreatywna, która może być również idealnym miejscem do wykorzystania w charakterze studia filmowego czy zdjęciowego. W naszej siedzibie znajdą Państwo wszystko to, czego potrzeba do organizacji udanej sesji – mnóstwo światła dziennego z możliwością całkowitego wysłonięcia, dobrą muzykę w tle i miejsce do relaksu. Nasi pracownicy to profesjonaliści i sympatyczni ludzie, którzy są gwarancją doskonałej obsługi i atmosfery.

STUDIO NA DOLE jest oddzielone od kawiarni ścianą przesuwną. Przy większych eventach jest możliwość połączenia obu pomieszczeń powiększając tym samym przestrzeń wydarzenia do ok. 160 m2.

Na różnorodne okazje:

• Wynajem na potrzeby konferencji, prezentacji itd. (max. 30 osób na sali, ustawienie krzeseł kinowe/ teatralne lub w okręgu, lustra odsłonięte/ zasłonięte – według preferencji klienta, możliwość wynajęcia sprzętu do prezentacji (laptop, rzutnik) za dodatkową opłatą)

• Wynajem na potrzeby przeprowadzenia warsztatów i zajęć ruchowych (taniec, fitness, sztuki walki itd.) oraz artystycznych 
• Wynajem do celów niekomercyjnych (wszelkich wydarzeń nieprzynoszących zysków) 
• Wynajem pomieszczeń w charakterze studia foto/video
• Wynajem sprzętu multimedialnego wyłącznie z obsługą pracownika Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA 

 

CENY SĄ USTALANE INDYWIDUALNIE, W ZALEŻNOŚCI OD PRZEZNACZENIA SALI Z UWZGLĘDNIENIEM TEGO, CZY DZIAŁANIA SĄ KOMERCYJNE/NIEKOMERCYJNE.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów: tel. 692796545, kontakt@movytza.com