fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas

BLACK FRIDAY

<iframe title="MOVYTZA - pokaz teatru tańca - Kosmiczny Mecz" width="1100" height="619" src="https://www.youtube.com/embed/9-79D7cctC4?feature=oembed" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

BLACK FRIDAY

“Black Friday” to spektakl stworzony specjalnie na przestrzeń galerii miejskich. To opowieśc w konwencji Teatru Tańca o szale zakupów i emocjach z tym związanych. Lekka i zabawna komedia, która może poruszyć młodszego, jak i dojrzałego widza.

Dnia 4-go stycznia odbył się pokaz fragmentu ze spektaklu “Black Friday” stworzonego specjalnie na przestrzeń galerii.

W tym przypadku instruktorzy Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA w Rybniku wystąpili podczas prezentacji drużyn Kosmicznego Meczu. Kosmiczny Mecz to wydarzenie towarzyszące od lat na rybnickiej ziemi. Zapraszane są gwiazdy i znani sportowcy z całej Polski, po to by w celach charytatywnych rozegrać mecz danej dyscypliny sportowej. Popieramy i dołączamy!

Wystąpili:

  • Anna Kasprzak-Chowaniec
  • Wiktoria Zawadzka
  • Paweł Zaufal
  • Wojciech Chowaniec

Nagranie: Łukasz Kostorz