fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
Image Alt

MOVYTZA

Zaproszenie na drugą edycję Stop Kobieto

Stop Kobieto – Edycja 1

Chcemy spotkać się z wami by wspólnie zrobić coś dobrego dla siebie. Proponujemy warsztat taneczny “Roztańczone biodra” oraz warsztat kosmetyczny.

“Roztańczone biodra” podczas tych zajęć rozbudzisz ciało, wyzwalając energię i endorfiny 🙂 Ze swobodą i lekkością uwolnisz ciało od napięć i stresów. Poczujesz moc i swobodę. Rozkołyszesz się w zmysłowości i wolności. Odkryjesz swój naturalny biodrowy rytm. Podczas zajęć uczysz się świadomości swojego ciała, poznajesz jego możliwości, kształtujesz pewność siebie i samoakceptację. Wydobywasz na światło dzienne swój naturalny wdzięk i grację. Dbasz o postawę, wzmacniasz mięśnie, kondycję i przede wszystkim dobrze się bawisz.

“Naturalna pielęgnacja” to czas, który chcemy poświęcić na teorię, która przyda się w codziennej pielęgnacji oraz zajęcia praktyczne, dzięki którym zabierzecie ze sobą do domu bardzo dobrej jakości, odżywcze produkty pielęgnacyjne, bazujące na borowinie, odżywczych olejach, surowych masłach oraz naturalnych olejkach eterycznych. Na pewno będzie to przyjemny i pożyteczny czas, spędzony w magicznej atmosferze .

Koszt:
“Roztańczone biodra” 20zł
“Naturalna pielęgnacja” 60 zł
*przy udziale w oby warsztatach 70 zł

UWAGA!
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
81 1240 4357 1111 0010 4499 7679

W tytule przelewu prosimy wpisać:
“Roztańczone biodra”, bądź “Naturalna pielęgnacja”
przy udziale w obu warsztatach: “warsztaty 9/12 komplet”.

Kontakt: kontakt@movytza.pl, bądź telefonicznie: +48 692 769 545


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

DODAJ KOMENTARZ