fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

MOVYTZA

Baner promujący wydarzenia, szkolenia i warsztaty w Rybniku

Warsztaty autoprezentacja i technika mowy

Warsztaty z autoprezentacji i techniki mowy.

Zapraszamy na warsztaty z profesjonalnym aktorem/reżyserem, z ogromnym doświadczeniem scenicznym i twórczym – Bogusławem Słupczyńskim.

Warsztat skierowany jest dla osób pracujących codziennie z głosem, występujących przed szerokim gronem odbiorców i nie tylko.

Autoprezentacja – umiejętność najczęściej kojarzona ze spotkaniem i rozmową kwalifikacyjną. Pozostaje jeszcze kwestia naszej obecności w świecie i środowisku. Nie musimy się „sprzedawać” żeby być dostrzeżonym, żeby być kimś. Możemy dać szansę swojej osobowości. Musimy tylko uświadomić sobie kilka podstawowych prawideł.

Technika mowy – zbiór zasad, które umożliwiają człowiekowi nie tylko publiczne występowanie; świadome posługiwanie się głosem i artykulacją, ale także normalne, cywilizowane komunikowanie się z ludźmi.

Bogusław Słupczyński – aktor, reżyser, pedagog teatru. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Aktor Teatru Polskiego w Warszawie za dyrekcji Kazimierza Dejmka. Od 1999 tworzy Cieszyńskie Studio Teatralne – Teatr CST – 2000-2016. Oprócz pracy z alternatywnym teatrem CST i ze scenami zawodowymi, od wielu lat pracuje z z dziećmi i młodzieżą z różnych środowisk i różnych kultur. Jest autorem poradnika do pracy teatralnej z dziećmi i młodzieżą pt. „Wielki Teatr Młodych Ludzi”. Od wielu lat współpracuje przy realizacji projektów edukacyjnych i artystycznych z Fundacją im. Zofii Kossak w Górkach Wielkich. Swoją pracę prowadzi w ramach Studia Sztuki Bogusława Słupczyńskiego.

kiedy: 06.10
godz. 15:00 – 18:30
prowadzący: Bogusław Słupczyński

gdzie: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. Kard. B. Kominka 43b, Rybnik, Nowiny

koszt: 80 zł za os. przedpłata/ 90 zł za os. w dniu wydarzenia

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
81 1240 4357 1111 0010 4499 7679
W tytule przelewu prosimy wpisać: “warsztaty autoprezentacja/technika mowy”
Wpłaty można dokonać również na miejscu w siedzibie MOVYTZA.

Kontakt
+48 692 769 545
+48 607 923 066

kontakt@movytza.pl

 

DODAJ KOMENTARZ