fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
Image Alt

MOVYTZA

Warsztaty taneczne – Kizomba

Warsztaty taneczne. Zmysłowy taniec kizomba. PODSTAWY.

Kizomba to zmysłowy taniec, w którym para może zrelaksować się i poczuć się ze sobą blisko. Partnerzy w swoisty sposób uwodzą się w trakcie tańca trzymając ze sobą ciągły i bliski kontakt. A resztę można zobaczyć na youtube… 😉
Jedyne takie warsztaty w Rybniku – w Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA. Wykwalifikowani instruktorzy, serdeczni i pełni energii poprowadzą Was przez podstawy zmysłowej kizomby.

Martin Wangelow

 Swoje pierwsze kroki taneczne stawiał już mając 10 lat. Zaczynał od tańców towarzyskich. Osiągał wiele sukcesów biorąc udział w konkursach i festiwalach międzynarodowych. Może pochwalić się kolekcją medali i pucharów za czołowe miejsca w finałach konkursów tanecznych. W późniejszych latach jego pasją stała się kubańska salsa oraz dominikańska bachata. Po latach praktyk poznał szybko rozwijający się na całym świecie taniec KIZOMBA. Od tego czasu to właśnie kizomba skradła jego serce. Ucząc się od najlepszych instruktorów na świecie wciąż zgłębia tajniki tego tańca. Uczestniczył w wielu międzynarodowych festiwalach m.in. w Bułgarii, Serbii, Rumunii i Polsce. Obecnie Martin na stałe zagościł w Polsce. Pełen wiedzy i chęci chce uczyć kolejnych miłośników kizomby.


Katarzyna Moric

Kasia miała 13 lat kiedy pokochała taniec towarzyski. Naukę rozpoczęła na kursie tańca, następnie dołączyła do formacji, aż ostatecznie zawitała w grupie sportowej. Brała udział w wielu turniejach i konkursach tanecznych, niejednokrotnie przywożąc do domu puchary i medale. W 2010 r. zdobyła uprawnienia instruktorskie i regularnie prowadzi zajęcia taneczne. Twierdzi, że ukończenie kursu instruktorskiego było dla niej do tej pory najtrudniejszym tanecznym wyzwaniem, gdyż umiejętności tancerza są tylko dopełnieniem wymagań stawianych pedagogom. Taniec towarzyski darzy wielkim sentymentem, jednak chętnie poznaje też inne style i łączy je w choreografiach dla grup pokazowych. Od kilku lat fascynuje się kizombą, uczestniczy w różnych warsztatach i festiwalach, aby pogłębiać swoją wiedzę na temat tego pięknego i odprężającego tańca. Jeśli ktoś nie wie co to znaczy zamknąć oczy i czerpać czystą przyjemność z tańca, to koniecznie musi spróbować kizomby!

kiedy: 20/10/18, sobota, godz. 16:00 – 19:00
gdzie: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. kard. B. Kominka 43b
koszt: 70zł/os. przedpłata, 80 zł/os. w dniu warsztatów
140 zł/ 2 os. przedpłata, 160 zł/2 os. w dniu warsztatów

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
81 1240 4357 1111 0010 4499 7679
W tytule przelewu prosimy wpisać: “Warsztaty Kizomba”
Wpłaty można dokonać również na miejscu w siedzibie MOVYTZA.

Kontakt
+48 692 769 545
+48 607 923 066

kontakt@movytza.pl

ADRES
ul. kard. B. Kominka 43b,
44-217 Rybnik, dzielnica Nowiny

Zapraszamy serdecznie

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO ODWOŁANIA WARSZTATÓW.

 

DODAJ KOMENTARZ