fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
Image Alt

MOVYTZA

Warsztaty rozwojowe. Asertywność.

ASERTYWNOŚĆ…

????… jedno z najbardziej powszechnych i obecnych we współczesnym świecie psychologii zjawisko. Z pozoru może wydawać się, że w tym temacie zostało powiedziane już wszystko… dlatego też chcielibyśmy zaprosić Was na warsztat, na którym niewiele będziemy o asertywności mówić, a zdecydowanie więcej w tym temacie ROBIĆ. Warsztat, na który zapraszamy jest ćwiczeniem: umiejętności asertywnych zachowań, dorosłego odmawiania i stawiania granic, wyrażania „pozytywnej złości” oraz wychodzenia z postawy uległości. Wszystkie ćwiczenia i aktywoności opieramy na ruchu i praktycznym wykorzystaniu zdobytych umiejętności.

????Na warsztacie będziecie mogli:
◾️ poczuć asertywność- i nie jest to przenośnia
◾️ doświadczyć ćwiczeń, które będą stawiały Wa “na nogi” (do powtarzania w domu)
◾️ uwolnić nadmiar lub pobudzić niedobór życia w waszych ciałach
◾️ w komfortowych i bezpiecznych warunkach sprawdzać czy wiedzę umiemy przekuć w działanie

????Nie odkładaj na później, postaw na rozwój i odważnie odkrywaj swoje możliwości!

PROWADZENIE

Paweł Miąsek – z wykształcenia psycholog, psychoterapeuta, trener kompetencji społecznych z rekomendacją I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendacją 5 stopnia EQF. Wieloletni tutor i trener liderów społecznych. Specjalista w szkoleniach dla biznesu z zakresu: kompetencji managerskich, autoprezentacji, sprzedaży, budowania zespołów, zarządzania zespołem, obsługi trudnego klienta. Autor programów doradczych dla biznesu z zakresu PR. Trener programów szkoleń train the trainer w ramach szkół trenerów. Fascynat szkoleń outdoorowych. A w Movytzy? Chciałbym połączyć doświadczenie w prowadzeniu szkoleń biznesowych z pracą nad rozwojem osobistym. Wszystkie warsztaty, które będziemy proponować z Movytzą będą opierały się na doświadczaniu, na ruchu i na świadomości własnego ciała. Wiedza na temat stresu, autoprezentacji, czy asertywności to jedno ale używamy tych zagadnień w konkretnych sytuacjach życiowych…kiedy Nasze ciało jest w ruchu. Na warsztatach będziemy zmierzali w kierunku odtworzenia warunków jak najbardziej zbliżonych tych „życiowych”. Zapraszamy na warsztaty, będzie tam tak jak w życiu: trochę śmiesznie, trochę luźno i na pewno rozwojowo.

⏱kiedy: 24/10/20, godz. 11:00 – 14:00
????gdzie: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. Kard. B. Kominka 43b
????koszt: 89 zł os. rezerwacje do 19.10 // 99 zł os. po 20.10
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
88 1240 4357 1111 0010 9511 4737
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Asertywność 24.10”
????Kontakt
+48 692 769 545
+48 604 543 132

DODAJ KOMENTARZ