fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
Image Alt

MOVYTZA

Warsztaty rozwojowe dla mężczyzn MOVYTZA

Warsztaty rozwojowe. Męska sprawa.

Warsztat rozwojowy dla mężczyzn. Męska sprawa.

Od początku istnienia cywilizacji mężczyźni spędzali wspólnie czas, kiedy budowali, polowali czy wspólnie pracowali. Dzięki tej aktywności nie tylko dostarczali określone dobra swojej społeczności, ale przede wszystkim uczyli się od siebie nawzajem, budowali męską społeczność i męską siłę. Dzięki temu znali i mieli poczucie sprawczości, potrafili budować relacje z kobietami, wiedzieli jak należy z męskości korzystać.

Dzisiaj brak wspólnego polowania, jednego celu, oraz wspólnotowości powoduje, iż mamy coraz mniej okazji jako mężczyźni do określania swojej tożsamości, cywilizacyjnie nie jest też ona wspierana ponieważ wszystko można dziś kupić, wynająć albo wymienić.

Intencją powstania tego warsztatu jest chęć zaproszenia mężczyzn do wspólnej wymiany męskiego punktu widzenia w męskiej grupie. Zapraszamy wszystkich mężczyzn na warsztat bez rywalizacji, bez auto prezentowania, bez maskowania, gwarantujemy szczerość oraz atmosferę budowaną na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa, każdy z Was może z niej skorzystać na tyle na ile jest gotów.

WARSZTAT PROWADZI :
psycholog i psychoterapeuta Paweł Miąsek
-z wykształcenia psycholog, psychoterapeuta, doktorant
Uniwersytetu Śląskiego zawodowo pracownik naukowy WSZOP, trener kompetencji społecznych z rekomendacją I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendacją 5 stopnia EQF. Autor artykułów w punktowanych czasopismach naukowych, rozdziałów w monografiach oraz podręcznikach akademickich. Jako terapeuta pracuje z mężczyznami w terapii indywidualnej oraz tworzy męskie grupy rozwojowe.

Pierwsze spotkanie pod tytułem: Męśkość.
Czym jest?
Czy w ogóle jest?
Jak ją rozumiemy?
Czy mamy z nią problem?
Kim jest męski mężczyzna?

kiedy: 24/06/18, godz. 16:30 -19:30
gdzie: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. Kard. B. Kominka 43b
koszt: 49zł/os.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
81 1240 4357 1111 0010 4499 7679
W tytule przelewu prosimy wpisać: “Męska sprawa_17_06”
Wpłaty można dokonać również na miejscu w siedzibie MOVYTZA.

Kontakt
+48 692 769 545
+48 607 923 066

kontakt@movytza.pl

ADRES
ul. kard. B. Kominka 43b,
44-217 Rybnik, dzielnica Nowiny

Zapraszamy serdecznie

DODAJ KOMENTARZ