fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Image Alt

MOVYTZA

Warsztaty rozwojowe dla mężczyzn MOVYTZA

Warsztaty rozwojowe. Męska sprawa. VII

Warsztat rozwojowy dla mężczyzn. Męska sprawa.

Wrażenia z ostatniego warsztatu opisane są tutaj:

KLIKNIJ TUTAJ.

Intencją powstania tego warsztatu jest chęć zaproszenia mężczyzn do wspólnej wymiany męskiego punktu widzenia w męskiej grupie. Zapraszamy wszystkich mężczyzn na warsztat bez rywalizacji, bez auto prezentowania, bez maskowania, gwarantujemy szczerość oraz atmosferę budowaną na zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa, każdy z Was może z niej skorzystać na tyle na ile jest gotów.

TEMAT WARSZTATU: Ojciec.

Tematem naszego najbliższego spotkania będzie relacja z Ojcem, osobą , która jest co najmniej 50% rodzinnej spuścizny, którą wnosimy w dorosłe życie. Niezależnie od tego jaka była ta relacja, jak ją dzisiaj z perspektywy czasu oceniamy- wpłynęła na Nasze życie i ukształtowała to kim dzisiaj jesteśmy. Na warsztacie (we wspomnieniu) będziemy mieli okazję spotkać się ze swoimi Ojcami: wspominając ich, przypominając sobie jak spędzaliśmy z nimi czas, czego nas uczyli, jacy dla nas byli. Będzie również przestrzeń abyśmy porozmawiali o tych trudniejszych aspektach tej relacji. Na spotkanie zapraszamy wszystkich mężczyzn, którzy ojca mają, których ojciec odszedł, bądź którzy ojca nigdy nie poznali.

 

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ WSZYSTKICH, KTÓRZY ROZPOCZĘLI Z NAMI SPOTKANIA W ZESZŁYM SEZONIE.

WARSZTAT PROWADZI : psycholog i psychoterapeuta Paweł Miąsek
-z wykształcenia psycholog, psychoterapeuta, doktorant Uniwersytetu Śląskiego zawodowo pracownik naukowy WSZOP, trener kompetencji społecznych z rekomendacją I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendacją 5 stopnia EQF. Autor artykułów w punktowanych czasopismach naukowych, rozdziałów w monografiach oraz podręcznikach akademickich. Jako terapeuta pracuje z mężczyznami w terapii indywidualnej oraz tworzy męskie grupy rozwojowe

kiedy: kiedy: 24/03/19, Niedziela, godz. 17:30 -20:30
gdzie: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. Kard. B. Kominka 43b
koszt: 49zł os. przedpłata // 59 zł os. w dniu warsztatów 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
81 1240 4357 1111 0010 4499 7679
W tytule przelewu prosimy wpisać: “Męska sprawa 24/02”
Wpłaty można dokonać również na miejscu w siedzibie MOVYTZA.

Kontakt
+48 692 769 545
+48 607 923 066

kontakt@movytza.pl

ADRES
ul. kard. B. Kominka 43b,
44-217 Rybnik, dzielnica Nowiny

Zapraszamy serdecznie

DODAJ KOMENTARZ