fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Image Alt

MOVYTZA

Warsztaty rozwojowe – Zarabianie na pasji

ZARABIANIE NA PASJI – Pułapka czy szansa rozwoju?

Link do wydarzenia na facebooku.

Jednym z zadań dorosłego życia jest praca zawodowa. Spędzamy w niej co najmniej 1/3 dnia. Służy nam lub przynajmniej powinna służyć jako środek do realizacji celów osobistych bądź rodzinnych. Spędzając w pracy tak dużo czasu niejednokrotnie zadajemy sobie pytania:

– Czy to co robię ma sens?
– Czy jest to komuś potrzebne?
– Czy sprawia mi przyjemność to co robię?

Jeżeli zadajesz sobie którekolwiek z tych pytań oznacza to dla Ciebie czas poszukiwania Swojego Miejsca w życiu oraz uświadomienia sobie że to w którym aktualnie jestem nie jest tym które mi odpowiada. Co teraz? Czas poszukać czegoś co będzie odpowiadało moim zainteresowaniom, pragnieniom osobistym pomysłom.

Zapraszamy na warsztat wszystkie osoby, które nie są zadowolone z zawodowego miejsca, w którym się aktualnie znajdują i chcą/myślą/boją się coś zmienić. Warsztat poświęcony będzie obawom jakie towarzyszą wszystkim stojącym na progu nowej ścieżki życia oraz analizie możliwości jakie z niej płyną. Celem warsztatu jest poszukiwanie pracy będącej w zgodzie z osobistym potencjałem, wewnętrznymi zainteresowaniami przy jednoczesnym zaspokajaniu głębokich potrzeb własnych.

prowadzenie: Paweł Miąsek – z wykształcenia psycholog, psychoterapeuta, doktorant Uniwersytetu Śląskiego zawodowo pracownik naukowy WSZOP, trener kompetencji społecznych z rekomendacją I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz rekomendacją 5 stopnia EQF. Autor artykułów w punktowanych czasopismach naukowych, rozdziałów w monografiach oraz podręcznikach akademickich. Na co dzień współpracujący ze szkołami oraz rodzicami w zakresie rozwiązywania problemów wychowawczych i adaptacyjnych dzieci i młodzieży. Od 7 lat we współpracy z lekarzami zajmuje się tematyką psychosomatycznej bezpłodności. Wieloletni prelegent i mówca na Międzynarodowym Festivalu Nauki-Tydzień Mózgu.
//
//
kiedy: 15/12/2019, godz. 17:00 -20:00
gdzie: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. Kard. B. Kominka 43b
koszt: 49zł/os. przed wydarzenie, 59 zł /os. w dniu wydarzenia.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
81 1240 4357 1111 0010 4499 7679
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Warsztaty rozwojowe 15-12-2019”
Wpłaty można dokonać również na miejscu w siedzibie MOVYTZA.Kontakt
+48 692 769 545
+48 607 923 066
kontakt@movytza.pl

ADRES
ul. kard. B. Kominka 43b,
44-217 Rybnik, dzielnica Nowiny
Zapraszamy serdecznie

DODAJ KOMENTARZ