fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Image Alt

MOVYTZA

Warsztaty Taneczne z Zuzanną Nir

WARSZTATY Z TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO – Zuzanna Nir

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich miłośników ruchu. Choć praktyka obejmować będzie w głównej mierze taniec współczesny i różne jego gałęzie, to uczestnicy uprawiający na co dzień inne techniki także znajdą coś dla siebie. Zajęcia traktuję jako trening ogólnorozwojowy całego ciała, ale także źródło radości i dobrej zabawy. Będziemy rozwijać swoją siłę i kondycję fizyczną, koordynację ruchową, szybkość, elastyczność i zwinność, ale także uwagę, koncentrację i równowagę. Na materiał ruchowy warsztatów składa się cała moja dotychczasowa edukacja, a więc przede wszystkim taniec współczesny, taniec fizyczny, floorwork (praca na podłodze) oraz lekka akrobatyka (sztuczki!), improwizacja taneczno-ruchowa, a także elementy jogi oraz techniki klasycznej zaadaptowanej do potrzeb tancerza współczesnego.

Prowadząca:

Zuzanna Nir – Absolwentka studiów magisterskich (kierunek Choreografia) na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz kierunku Taniec Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu (dyplom z wyróżnieniem). Od 2017 roku współpracuje z Kolektywem Kejos The-At-Er jako performerka i choreografka. Od 2008 roku współpracuje z Teatrem AVATAR jako tancerka, choreografka oraz pedagog.
Przez niespełna 3 lat tancerka Zespołu Tańca Ludowego „Poznań” AWF, z którym dwukrotnie organizowała Światowy Przegląd Folkloru „Integracje”.
Od marca 2017 instruktorka tańca w szkole tańca Fly Dance Academy we Wrocławiu. Instruktorka tańca w Centrum Biblioteczno-Kulturalnym FAMA , a także nauczycielka tańca w klasach tanecznych oraz ruchu scenicznego w klasach aktorskich w Regionalnym Ośrodku Edukacji we Wrocławiu od roku szkolnego 2017/2018.
Tancerka w spektaklu „Blaszany Bębenek” w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu (swing).
Tancerka w spektaklu „Trans_miss(i)on” w choreografii Iwony Olszowskiej i Ferenca Fehera.
Tancerka w spektaklu „Miasto, którego nie było” Kolektywu Kejos The-At-Er.
Tancerka w spektaklu „Szept w moim oku” w choreografii Małgorzaty Haduch.
Regularnie uczestniczy w międzynarodowych i ogólnopolskich warsztatach tanecznych (m.in. Międzynarodowa Konferencja Tańca Współczesnego w Bytomiu i Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Współczesnego w Połczynie, coaching z Wimem Vandekeybus’em „Twin-connection between dancing and acting”), a także w dodatkowych projektach edukacyjnych jak Warsaw Dance Department czy Kurs Pedagogiki Cyrku.

kiedy: 29/08/20, godz. 11:00 – 14:00
gdzie: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA,
ul. Kard. B. Kominka 43b
koszt: 70 zł/os.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
57 1240 4357 1111 0010 9453 0288
W tytule przelewu prosimy wpisać: „Warsztaty taneczne 29.08”
Wpłaty można dokonać również na miejscu w siedzibie MOVYTZA.

Kontakt
+48 692 769 545
+48 604 543 132
kontakt@movytza.pl
ADRES
ul. kard. B. Kominka 43b,
44-217 Rybnik, dzielnica Nowiny
Zapraszamy serdecznie!

DODAJ KOMENTARZ