fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
Image Alt

MOVYTZA

Warsztaty teatralne II edycja

II edycja warsztatów teatralnych. W tej edycji będziemy posługiwać się zadaniem aktorskim, konfliktem i poszukiwaniem nowych kontekstów scen klasycznych. Dotkniemy sztuk Szekspira, po to by odnaleźć nową formę przekazu danych scen. Warsztaty poprowadzi Wojciech Chowaniec, absolwent PWST w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu, twórca spektakli takich jak “Wodowisko” i “Tryptyk Industrii, cz. II Szychta”, który można było zobaczyć na tegorocznej Industriadzie.

Warsztaty odbywają się w Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA i skierowane są do młodzieży od 15-go roku życia oraz dorosłych. Warsztaty dedykowsne są osobom, które chcą spróbować czegoś nowego, chcą przygotować się do egzaminów wstępnych do szkół teatralnych (AST w Krakowie, PWSFTiT w Łodzi, AT w Warszawie), poznać techniczne aspekty zawodu aktora. Wiedza i praktyka z warsztatów przyda się każdemu kto chce występować na scenie lub pracować nad obecnością sceniczną z innymi.

Warsztaty poruszają takie zagadnienia jak:

Obecność sceniczna, elementarne zadania aktorskie, praca nad scenami, wyrazistość aktora, taniec i praca z głosem.

KIEDY: NIEDZIELA 02.12 godz. 17:00 – 20:00
KOSZT WARSZTATÓW: 50 zł za os. przedpłata /60 zł os. w dniu warsztatów.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, przyjmujemy rezerwacje wraz z płatnością danej kwoty na numer konta:
81 1240 4357 1111 0010 4499 7679

W tytule przelewu prosimy wpisać: “Warsztaty teatralne”

Kontakt telefonicznie: 604 543 132, bądź mailowo: w.chowaniec@movytza.pl

DODAJ KOMENTARZ