fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Image Alt

MOVYTZA

Zajęcia dla dzieci w Rybniku - street dance, taniec kreatywny, taniec 3-4 latka i gordonki

Zajęcia dla dzieci w Rybniku

Centrum Sztuki i Rekreacji oferuje szereg zajęć dla dzieci w różnym wieku.
Skierowane dla różnych grup wiekowych, niektóre z nich angażują rodziców, inne odbywają się tylko z udziałem dzieci i prowadzącego. Każde z zajęć skupia się na rozwoju uczestników, poszerzanie jego kreatywności, wsparcie w rozwoju fizycznym i emocjonalnym.

TANIEC KREATYWNY dla dzieci w wieku 5-7 lat i 8-12 lat

ZAJĘCIA WG GRAFIKA. ZAPISY NA WRZESIEŃ 2021 OD POŁOWY SIERPNIA! 

Nauka tańca jest przeplatana grupowymi grami i zabawami ruchowymi. Do typowych aktywności grupowych włączana jest również taneczna improwizacja ruchowa i zabawne ćwiczenia teatralne oraz z partnerowania w tańcu. Dzieci będą miały szansę wykazać się wyobraźnią, kreatywnością i twórczym zapałem. Przeplatanie gier i tańca utrzymuje ich ciągłą uwagę i zainteresowanie.

PROWADZĄCY: Magdalena Makosz – zawodowa tancerka/choreograf i wykwalifikowana animatorka.

STREET DANCE dla dzieci w wieku 9-12 lat

ZAJĘCIA WG GRAFIKA. ZAPISY NA WRZESIEŃ 2021 OD POŁOWY SIERPNIA! 

Street Dance to mieszanka ulicznych stylów tanecznych w połączeniu z kulturą hip-hop oraz dance hall.

Jest to jeden z młodszych stylów tańca, którego początek nastąpił w latach 70-tych XX wieku. Jego charakterystyka to: dynamiczny ruch, niezwykła energia oraz mnóstwo możliwości wyprowadzenia ruchu. Dzięki temu połączeniu dziecko rozwija swoje umiejętności taneczne, nie zamykając się w tylko jednej konwencji ruchowej. Płynne przechodzenie pomiędzy nowoczesnymi stylami tańca powoduje, że dzieci mają różnorodność w ruchach i utrzymują skupienie na wykonaniu choreografii.

W czasie naszych zajęć dziecko poznaje kroki i historię danej kultury oraz stylu, uczy się rytmiki, muzykalności w choreografii i poznaje elementy akrobatyki wykorzystywane przez tancerzy na całym świecie.

PROWADZĄCY: Agnieszka ‘Malina’ Malinowska – zawodowa tancerka/choreograf 

GORDONKI

WG WYDARZEŃ NA FACEBOOKU – KLIKNIJ TUTAJ.

W trakcie zajęć dzieci obcują z różnymi dźwiękami i rytmami, barwami oraz strukturami. Poznają w ten sposób otaczający świat, wchodzą w relacje z rówieśnikami. Wspólnie bawimy się i śpiewamy a to doskonale wpływa na rozwój maluchów oraz ich wrażliwość.

Prowadząca: Agata Kontny

TANIEC DLA 3-4 LATKÓW

SPRAWDŹ NASZ GRAFIK. ZAPISY NA WRZESIEŃ 2021 OD POŁOWY SIERPNIA.

Zajęcia taneczne dla dzieci, które potrzebują się wyszaleć. Na zajęciach dzieci poznają podstawowe ruchy, łączymy je w choreografie przy różnorodnej muzyce! Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia taneczne? Odpowiedź znajdą Państwo w artykule na naszym blogu:

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia taneczne?

Prowadząca: Magdalena Makosz

DODAJ KOMENTARZ