fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
Image Alt

MOVYTZA

ZAJĘCIA DLA DZIECI

INFORMACJE:

W grafiku znajdują się trzy pozycje skierowane do dzieci: Taniec kreatywny, Dźwięki-Brzdęki oraz Figle Migle. Na zajęcia obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona! Zapisy odbywają sie telefonicznie pod numerem telefonu: +48 692 769 545, bądź mailowo na kontakt@movytza.pl, tudzież osobiście w Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA w godzinach otwarcia.

TANIEC KREATYWNY (Z ELEMENAMI J. ANG.)

PONIEDZIAŁKI

Godz. 16:00 – 17:00 – 5-7 lat

GODZ. 17:00 – 18:00 – 8+LAT

ZAJĘCIA PROWADZI: WOJCIECH CHOWANIEC

DŹWIĘKI-BRZDĘKI & FIGLE MIGLE

<iframe title="Movytza - Centrum Sztuki i Rekreacji - dźwięki brzdęki - zajęcia dla dzieci - Rybnik" src="https://player.vimeo.com/video/211217982?dnt=1&app_id=122963" width="1100" height="619" frameborder="0" allow="autoplay; fullscreen" allowfullscreen></iframe>

DŹWIĘKI BRZDĘKI – ŚRODA – GODZ. 11:00 – 12:00

FIGLE MIGLE: ŚRODA – GODZ. 16:00 – 17:00

To zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od dwóch do czterech lat, w których uczestniczą także opiekunowie. Podczas zajęć biegamy, turlamy, pchamy, skaczemy a także masujemy, opiekujemy się drugą osobą. W trakcie zajęć dziecko poznaje możliwości swojego ciała i rozwija sprawność motoryczną. Dzięki temu czuje się bezpiecznie, ma zaufanie do siebie ale i drugiej osoby, uczy się empatii. Na zajęciach skupiamy się na relacji opiekun-dziecko, która jest tak bardzo ważna na tym etapie rozwoju. Dziecko poznaje świat przez doświadczanie ruchowe, dotykowe.

Zajęcia mają charakter swobodnej, nieskrępowanej zabawy, gdzie opiekun i dziecko są sobie równi i czerpią z niej obopólną radość. Bawiąc się tą metodą, nawiązujemy silną więź emocjonalną z dzieckiem.

Bardzo ważnym walorem metody W. Sherborne jest to, iż w atmosferze radosnej zabawy umożliwia dzieciom zaspokojenie potrzeb bezpieczeństwa, naturalnego rozwoju, w tym potrzeb społecznych i poznawczych. Zajęcia są świetną okazją by dziecko spędziło radośnie czas, wzmocniło więź z opiekunem i nawiązało pierwsze relacje z rówieśnikami.

Prowadząca: Magda Biedrończyk

DODAJ KOMENTARZ