fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

GORDONKI

ZAJĘCIA WG GRAFIKA.

<iframe title="Movytza - Centrum Sztuki i Rekreacji - dźwięki brzdęki - zajęcia dla dzieci - Rybnik" src="https://player.vimeo.com/video/211217982?dnt=1&app_id=122963" width="1100" height="619" frameborder="0" allow="autoplay; fullscreen" allowfullscreen></iframe>

GORDONKI

To zajęcia, na które zapraszamy dzieci od 0 do 3 roku życia wraz z rodzicami. Ich celem jest zacieśnianie więzi z rodzicem/opiekunem, uwrażliwienie na dźwięki i rytmy, a przede wszystkim dobra zabawa. Chcemy zaprezentować Państwu przykładowe gry, wierszyki i melodie, które doskonale wpływają na rozwój małych dzieci. Zapewniają nie tylko „dobrą zabawę” ale i wpływają na szybszą naukę mowy. Będziemy używać języka pociech, zapomnimy o słowach, a skupimy się na muzyce i ruchu. Podczas zajęć opieramy się głównie na metodzie umuzykalniania wg E.E. Gordona .

Pierwsze 15 minut to luźne zabawy i integracja. Następnie rozpoczynamy 30 minutowe warsztaty, na których skoncentrujemy się tylko na dźwiękach, ruchu i zabawie. Spotkanie kończymy 15 minutowym rozluźnieniem, rozmowami i dowolnymi zabawami.

GORDONKI  to również doskonała okazja do wyjścia z maleństwem i do pierwszych spotkań z rówieśnikami czy też doskonałe przygotowanie do pójścia do przedszkola.

Prowadzący: Agata Kontny.