fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
  • Brak produktów w koszyku.
Image Alt

LATINO SOLO

<iframe title="Latino Solo - Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA - Rybnik" width="1100" height="619" src="https://www.youtube.com/embed/nSPxZAy-XoI?feature=oembed" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

ZAJĘCIA ODWOŁANE Od stycznia 2020!!!

LATINO SOLO

Proponowane solowe układy taneczne czerpią głęboko z tańców latynoamerykańskich, takich jak: samba, rumba, cha cha, pasodoble, jive, salsa. Gorąca latynoska muzyka rodem z Kolumbii, czy Kuby aktywizuje całe ciało, wprawia w ruch szczególnie biodra, ramiona i klatkę piersiową. Zajęcia pozwalają poprawić kondycję i koordynację, rozluźnić i jednocześnie wzmocnić ciało, ale przede wszystkim wyzwolić je ze sztywnych ram, w których jest zwykle trzymane. Poprzez świetną zabawę w rytm muzyki uruchamiamy części ciała, o których istnieniu na co dzień zapominamy. To doskonała forma przyjemnego spędzenia czasu, pozwalająca się przełamać i czerpać przyjemność z tego, co daje nam nasze własne ciało – czystego ruchu w rytm porywającej muzyki.

 

PROWADZĄCA: Monika Wojaczek