fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas

Slide JOGA & PILATES AERIAL Slide KAWIARNIA EVENTY MOVYTZA

Daj swojemu ciału ruch, relaks, doświadczenie. Świetne miejsce i cudowni instruktorzy. Joga, taniec, pilates i nie tylko. Czesem też pojawiające się jednorazowe warsztaty, które zaskoczą tematyką i możliwością ich zaczerpnięcia.

Zuzanna Łapka

Polecam! Bardzo ładna sala do ćwiczeń, sympatyczna atmosfera, prowadzący w czasie prowadzenia zajęć czasem dostosowuje ćwiczenia do osoby (która nie jest w stanie wykonać ćwiczenia prezentowanego), zajęcia prowadzone są ZAWSZE tyle ile powinny być, a czasem nawet i parę minut dłużej. Dużym plusem jest parking oraz szatnie. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Aleksandra Bednorz

Bardzo miła atmosfera, spokojnie. Jeśli ktoś chce poćwiczyć, a nie odpowiada mu klimat siłowni i klubów fitness, to miejsce jest idealne.

Opinia z Google, MOVYTZA

To miejsce tworzą ludzie

Połączenie sztuki, sportu oraz tysiąca pomysłów na spędzenie czasu wolnego tworzy wyjątkowe miejsce w Rybniku, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.
1
Marzenie

Od wielu lat marzyliśmy o tym, by stworzyć miejsce, w którym połączymy różne dziedziny życia.

2
Pomysł

Tak powstała idea MOVYTZA - miejsca, które ma poruszać. Mocno zainspirowaliśmy się słowem ``MOVEMENT``, co oznacza ruch.

3
Realizacja

Od ponad 6 lat tworzymy markę MOVYTZA, wokół której budujemy prawdziwą społeczność. Działamy na płaszczyźnie kultury, zdrowia oraz sportu.

4
Spełnienie

Nasza misja i wizja zostaje spełniona wtedy, kiedy Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA tętni życiem.

CEO MOVYTZA / Instruktorka Pilates

Anna jest odpowiedzialna za menagement oraz jakość świadczonych przez nas usług. Doświadczenie sceniczne przy opracowywaniu choreografii przekłada się na porządek w Centrum oraz spójną wizję, którą kreuje razem z Wojtkiem Chowańcem. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu oraz Państwowego Zawodowego Policealnego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach. Posiada tytuł aktora teatru tańca i aktora scen muzycznych. Swoje umiejętności poszerzała w Royal Conservatoire Antwerp. Kwalifikacje instruktorskie w metodzie Pilates zdobyła w Body Balanced Pilates School.

CEO MOVYTZA / Reżyser

Branża kreatywna to miejsce, w którym Wojtek porusza się jak ryba w wodzie. Śni, kreuje, wymyśla – a potem realizuje wraz z całym zespołem MOVYTZY. Wraz z Anną, swoją żoną, tworzą odpowiednie warunki do tego, by ludzie w MOVYTZY tworzyli oryginalny klimat. Absolwent Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Obecnie reżyser, choreograf, producent oraz koordynator projektów związanych z tańcem i teatrem. Reżyser i autor takich produkcji, jak „Wodowisko”, „Tryptyk Industrii”.   

Poznaj nasz
zespół

03

Instruktor fitness

Na co dzień – nauczyciel wychowania fizycznego w jednej z gliwickich szkół podstawowych, gdzie dba o zdrowie i kondycję dzieci i młodzieży. Świetnie odnajduje się w każdym rodzaju treningów, zarówno wzmacniających jak i choreograficznych co sprawia, że jest instruktorem wszechstronnym prowadzącym większość współczesnych form grupowych zajęć fitness. Jako instruktor i szkoleniowiec prowadzi zajęcia na największych eventach branży fitness w Polsce. Autor muzyki tworzonej dla programów treningowych sieci klubów fitness z Europy i Azji. Od 12 lat – tancerz regularnie występujący w spektaklach i widowiskach Teatru Muzycznego IWIA na scenach całego […]

Recepcja // Kawiarnia

Absolwentka Filologii polskiej ze specjalizacją teatrologiczną i pedagogiczną, Zarzadzania Oświatą i Logopedii. Doświadczona animatorka i organizatorka kultury. Brała udział w realizacji wielu projektów edukacyjno-kulturalnych, prowadziła warsztaty dla różnych grup wiekowych, współpracowała z instytucjami kultury i organizacjami pozarządowymi. Artystyczna dusza – współczesna kobieta renesansu – zrobi coś z niczego, zagra, zaśpiewa, namaluje, uplecie makramę, napisze artykuł, zorganizuje sesję fotograficzną, a w międzyczasie chwyci za mikrofon i poprowadzi koncert. Zakochana w słowach miłośniczka dobrej literatury. Prywatnie szczęśliwa żona i mama.

Recepcja // Kawiarnia

Otwarta, wiecznie uśmiechnięta oraz rozmowna czeka na Was w recepcji oraz kawiarni. Z wykształcenia pedagog, a w praktyce kobieta o wielu umiejętnościach.

Joginka / Instruktorka Aerial Joga

Z wykształcenia biolożka, z zawodu fotografka. Absolutna miłośniczka przyrody.  Wybrała tę dziedzinę jako drogę rozwoju i samodoskonalenia. Joga pozwala jej łączyć w spójną całość sprawność ciała i spokój umysłu, dbanie o zdrowie i zachowanie równowagi między pracą, rodziną i odpoczynkiem. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje pod okiem specjalistów w swojej dziedzinie. W jodze poszukuje ożywienia ciała i uspokojenia umysłu, a najważniejszy jest dla niej świadomy i swobodny ruch, oddech oraz szacunek dla indywidualnych możliwości. 

Joginka / Instruktorka Aerial Joga

W czasie studiów z fizyki medycznej w Krakowie, zgłębiała fizjologię i anatomię człowieka i to właśnie wiedza o tym, jak funkcjonuje ludzki organizm pogłębiła jej zainteresowania tą dziedziną. Praktyka Vinyasa Jogi zaprowadziła ją do bardziej zaawansowanej formy – Power Jogi, gdzie doskonaliła swoje umiejętności pod okiem Michała Kątskiego. Do łagodniejszych odmian jogi wróciła w okresie ciąży – zaczęła zgłębiać tajniki jogi dla kobiet w ciąży w studio licencjonowanej nauczycielki jogi metodą B. K. S. Iyengara – Katarzyny Pilorz. Po macierzyńskiej przerwie do regularnego prowadzenia grup wróciła poprzez Hatha Jogę. 

Instruktor tańca

Niewątpliwie – artystyczna dusza. W swoich przedsięwzięciach łączy zarówno elementy taneczne, wokalne jak i  aktorskie. Student animacji społeczno-kulturalnej, instruktor tańca, choreograf musicalowy, poszukiwacz artystycznych Talentów. Kreatywny i twórczy, zarażający miłością do tańca i życia, bezustannie dążący do perfekcji. Wrażliwy na sztukę oraz prawdziwe i szczere emocje, a przy tym stanowczy i wymagający. W pracy stawia przede wszystkim na wszechstronność oraz holistyczny rozwój swoich podopiecznych. Posiadacz najwyższej klasy narodowej w tańcach latynoskich, dwukrotny zdobywca Pucharu Śląska w tańcu towarzyskim, współpracował przy produkcji filmu bollywoodzkiego “THE RHYTHYM”. Brał udział w przeglądzie paryskich […]

Dietetyk // Instruktorka fitness

Aktywność fizyczna to jej pasja, która daje jej wiele radości i pozytywnej energii. Od dziecka była związana z tańcem. Swoje zamiłowanie do ruchu kontynuuje łącząc muzykę i rytmiczność z ćwiczeniami w Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA. Jestem absolwentką dietetyki klinicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie kończy studia magisterskie na kierunku Trener Osobisty z Dietetyką Sportową na AWF Katowice. W swojej pracy stawia na rozwój osobisty i drugiego człowieka, a największą radość sprawia jej uśmiech na twarzach innych ludzi, a w szczególności dzieci.

Instruktorka tańca

Zawodowy choreograf i pedagog. Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi oraz na Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Od najmłodszych lat rozwijała się muzycznie i tanecznie. Wytańczyła dwie klasy „B” – w stylu standardowym oraz latynoamerykańskim. Brała udział w licznych turniejach tańca towarzyskiego odbywających się w Polsce i za granicą. Jest związana również z teatrem – uczestniczyła w ogólnopolskich festiwalach teatralnych, na których wraz z grupą do której należała zdobywała liczne nagrody.  Atutem Magdy jest  niewątpliwie wszechstronność oraz energia, którą dzieli się z dzieciakami na zajęciach w Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA.

Instruktorka tańca

Dyplomowany instruktor tańca, tancerz i choreograf. Od ponad 20 lat bierze udział w projektach, pokazach oraz zawodach tanecznych dzięki czemu jej wiedza i umiejętności stale rosną. Przygodę z tańcem rozpoczęła mając 7 lat w stylach show dance/ jazz. Po latach zmieniła styl na street dance i oddała się kulturze hip-hop. Z czasem poznała, i bez reszty zakochała się, w kulturze płynącej prosto z Jamajki – Dancehall, który stał się jej miłością. Prywatnie mama Jasia.

Muzyk // Gordonki

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej. To własnie podczas studiów zapoznała się m.in. z koncepcją nauczania muzyki wg  E. E. Gordona, której znajomość rozwijała na Kursie Gordonowskim prowadzonym przez Miłosza i Jolantę Gawryłkiewiczów w Warszawie. Zachwyt chóralnym brzmieniem i prowadzeniem chóru zaprowadziły ją na Podyplomowe Studia Chórmistrzostwa w Bydgoszczy. Jej przygoda z muzyką rozpoczęła się w domu rodzinnym, przy dźwiękach Jeziora Łabędziego. Później przyszedł czas na szkołę muzyczną i naukę gry na skrzypcach, śpiew w chórze, zespole, a w końcu […]

Tworzymy to miejsce
z pasją

04

Każdy członek zespołu wnosi do zespołu swoją osobowość. Jesteśmy różni - posiadamy różne umiejętności, które są podparte wiedzą w danej dziedzinie. Łączy nas jedno - pasja do tego, co robimy.

Pasja 00%
Kreatywność 00%
Poziom nudy 00%
Styl 00%

Miejsce wielu możliwości

W naszym miejscu otrzymasz fachową pomoc w dziedzinie zajęć fitness, dietetyki, warsztatów rozwojowych oraz organizacji wydarzeń/eventów.

Regularne zajęcia fitness

Zajęcia artystyczne i ruchowe dla dzieci

Dietetyka dla dorosłych i dzieci

Kawiarnia

Organizacja wydarzeń oraz imprez firmowych

Urodzinki dla dzieci, półkolonie, i wiele, wiele innych...

Detale, które tworzą całość

Każdy dzień dla nas to czas, w którym dbamy o to, by nasze miejsce oddychało i tętniło życiem!

Jakość prowadzonych przez nas usług

Świeże produkty, które możecie zamówić w kawiarni

Kreatywne podejście do organizacji i wykonywania przez nas usług

Atmosfera, którą się otaczamy i chcemy, byście byli jej częścią

Sytuacje, w których niemożliwe staje się możliwe

Uśmiech oraz satysfakcja z prowadzenia Centrum MOVYTZA

Dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Odnajdziesz u nas szeroki wachlarz zajęć ruchowych, artystycznych oraz rozwojowych dla każdej grupy wiekowej!

Zajęcia typu Aerial (aerial joga, aerial dance, relaks w hamakach)

Zajęcia typu cardio

Zajęcia wzmacniające

Zajęcia prozdrowotne (pilates, zdrowy kręgosłup, joga)

Zajęcia taneczne oraz artystyczne

Czas dla Twojego rozwoju

Dzięki współpracy z wieloma trenerami, coachami oraz inspirującymi ludźmi masz ich na wyciągnięcie ręki.

Warsztaty z rozwoju osobistego

Warsztaty taneczne

Artterapia

Warsztaty psychologiczne

Warsztaty dla par

Warsztaty teatralne i artystyczne

Smacznie i zdrowo

Świeżo mielona włoska kawa z ekspresu ciśnieniowego w towarzystwie ciasta to nasza specjalność!

Włoska kawa i sprawdzone herbaty!

Pyszne ciasta, takie jak brownie z buraka, chlebek bananowy, czy ciasto marchewkowe

Sałatki

Desery jogurtowe

Lemoniady, zimne napoje, yerbata i wiele więcej...

Piwo oraz wino

Zorganizujemy Twoje wydarzenie

Z nami każdy event jest udany. Korzystamy z naszej stylowej siedziby oraz zmysłu artystycznego, który towarzyszy nam przez cały czas!

Eventy w hamakach

Imprezy okolicznościowe

Urodzinki

Festiwale (psychologiczne, artystyczne, fotograficzne)

Spektakle teatralne oraz widowiska plenerowe

Wyjazdy warsztatowe

BLOG

Zachęcamy Ciebie do przeczytania naszych artykułów dotyczących wielu dziedzin, takich jak sztuka, fitness, dietetyka, taniec i zajęcia dla dzieci.