fbpx

MOVYTZA Events to ludzie, którzy swoim artystycznym okiem i kreatywnością organizują kompleksowo wydarzenia, takie jak gale, konferencje, kongresy i imprezy firmowe.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik
Znajdziesz nas
Image Alt

MOVYTZA

SPLOTY – spektakl dla NajNajów.

“SPLOTY” to dotyk, wzrok, słuch i zapach – spektakl dla najmłodszych widzów!

PREMIERA 30 czerwca 2018 r. w godz. 15.00 i 17.30 w ramach Festiwalu “RAJ NAJNAJ – Letnia Akademia Malucha”. Bilet wstępu to jedyne 10 zł/os. Zakup na www.dkchwalowice.pl/kup-bilet.html oraz w Kasie DK Chwałowice tel. 32 4216222 w.39, dkchwalowice.kasa@gmail.com.

Spektakl trwa 50 min. i jest adresowany dla dzieci w wieku do 5 lat. Dzieci z opiekunami, max. 40 osób, są usadowieni bezpośrednio na scenie w bezpośrednim sąsiedztwie z aktorami.

„SPLOTY” to przestrzeń dla zmysłu dotyku, wzroku, słuchu i zapachu. Bezpieczne i przytulne wnętrze, pełne różnorodnych faktur, kolorów, efektów wizualnych, muzycznych i dotykowych zapraszają do odkrywania, eksperymentowania, przeżywania w wyjątkowej scenerii. W magiczny świat wprowadzać będą przewodnicy, którzy poprzez ruch i animacje przeniosą odbiorców w zupełnie inny wymiar – wymiar cudownego spokoju i relaksu, tam, gdzie zatrzymuje się czas. Projekt artystyczny skierowany będzie dla najmłodszych widzów od 1 do 5 lat oraz ich opiekunów. Projekt wpisuje się w nurt teatru dla najnajmłodszych, który zainicjowany został w Polsce w 2006 roku, za sprawą Zbigniewa Rudzińskiego z poznańskiego Centrum Sztuki Dziecka i od tej pory z sukcesem rozgościł się w repertuarach prawie wszystkich teatrów w Polsce. Reżyseria: Katarzyna Chwałek-Bednarczyk i Karina Abrahamczyk-Zator. Scenografia: Magdalena Sierpińska. Muzyka: Jarosław Hanik. Reżyseria światła: Marcin Ploch. Choreografia i obsada: Wojciech Chowaniec i Anna Kasprzak-Chowaniec (www.movytza.pl). Projekt zrealizowano przy współpracy z Urzędem Miasta Rybnika.

Współorganizacja: Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA www.movytza.pl i Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Edukacyjnych “Kulturalny Domek” www.facebook.com/kulturalnydomek.

DODAJ KOMENTARZ