fbpx

Jako Centrum Sztuki i Rekreacji MOVYTZA oferujemy wysokiej jakości zajęcia ruchowe. Aerial Joga, Pilates CORE, Joga, Taniec oraz Fitness w Rybniku. Ponadto organizujemy wydarzenia kulturalne dla dzieci i dorosłych.

+48 692 769 545 ul. kard. Bolesława Kominka 43a, Rybnik Pon. - Ndz. 9.00 - 21.00
Znajdziesz nas
Image Alt

MOVYTZA

Kim jesteśmy, dokąd zmierzamy?

Rozpoczynamy działalność bloga i chcielibyśmy stosownie się przedstawić. Ania i Wojtek. Jesteśmy artystycznym małżeństwem, tancerzami, wrażliwcami, ludźmi poszukującymi równowagi, harmonii i inspiracji, które napędzają nasze pasje. Zamieszkaliśmy w Rybniku – tu żyjemy i tu tworzymy. Ponadto prowadzimy miejsce, które jest nam bliskie – w zgodzie z naszą naturą i filozofią życia. Chcemy, by nasze miejsce skupiało ludzi, którzy chcą czegoś więcej od życia. Nie chcemy rywalizować, nie potrzebujemy żadnych wyścigów – jedyne czego potrzebujemy, to wykonać swoją pracę profesjonalnie i porządnie.

Ciężko napisać jednym słowem, czym się zajmujemy, bo nasza działalność dzieli się na dwa segmenty.

Sztuka

Jako artyści związani (już chyba na całe życie) z tańcem współczesnym, teatrem i muzyką produkujemy swoje spektakle, tworzymy choreografie w teatrach, jak i gościnnie w nich gramy. Ale nie chcemy zamykać się tylko w ścianach teatralnych. Teatr to ludzie, spotkanie z drugim człowiekiem. Takich spotkań szukamy również na zewnątrz, dlatego uwielbiamy produkcje plenerowe (i modlimy się o dobrą pogodę), uwielbiamy poznawać i pracować z nowymi ludźmi. Współpracujemy z Urzędami Miast, prywatnymi firmami i instytucjami. 🙂 To nas napędza, to nas kręci, wokół tego żyjemy.

Możemy też zdradzić, że po wykonaniu większych zleceń, którą odbiera kilkutysięczna widownia rodzą się mniejsze pomysły. Co to znaczy? Po obejrzeniu naszych widowisk i spektakli, pary w różnym wieku pytają nas o zrobienie choreografii na jakąś specjalną okazję (niekoniecznie pierwszy taniec podczas wesela 😉 ). Z radością podejmujemy się i takich zadań, ponieważ niesamowitym jest obserwowanie, jak sztuka zbliża tych ludzi do siebie i sprawia im ogromną radość wykonanie finałowego „pokazu”. Satysfakcja bijąca z ich oczu jest czymś, co potwierdza jakość naszej pracy i powoduje, że chcemy więcej takich spotkań! 🙂

Rekreacja

Rekreacja to nic innego jak forma spędzania czasu wolnego – w sposób aktywny umysłowo, tudzież fizycznie.  Na to mamy kilka pomysłów, a mianowicie: regularne zajęcia ruchowe (pilates, joga, taniec),  warsztaty rozwojowe, psychologiczne, warsztaty z tworzenia lasu w słoiku, warsztaty kosmetyczne, warsztaty dietetyczne dla dorosłych i dla dzieci, taniec w parach, solo – i wiele wiele innych działań. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, zatem jeśli ktoś ma pomysł na to, co na naszej sali mogłoby się wydarzyć – najprawdopodobniej w najbliższym czasie to się stanie.

Uff… Dużo tego, prawda? Tak naprawdę, to wiele zależy od Was – nasi goście mają duży wpływ na to, co się u nas pojawia. Dzięki temu w MOVYTZY tworzy się niepowtarzalna energia, która przyciąga, wciąga i przekazuje dalej w świat informacje, że jest takie miejsce.

MOVYTZA ma być miejscem, do którego dobrze jest wracać. 🙂

Następne wpisy na blogu będą dotyczyć już konkretnych zajęć, które u siebie oferujemy. Będą zawierać merytoryczną treść, która przybliży wam dane tematy. Zatem… Do zobaczenia!

DODAJ KOMENTARZ